Araçların hız, konum, rölanti vb. bilgileri ile mevcut ve geçmişe yönelik detaylı raporlarını kullanıcılarının hizmetine sunan sistemdir.

GPS uydularından alınan hız,konum vb. bilgiler, cihazın içinde bulunan SIM kart sayesinde GSM şebekesi üzerinden PROLENKA veri merkezine gönderilmektedir. Veri merkezinde işlenen veriler kayıt altına alınarak araçlarınız ile ilgili anlık bilgilere ve raporlara ulaşmanızı sağlamaktadır.

Takip Cihazı, GSM şebekesi olmayan yerlerde uydudan aldığı koordinat bilgileri ile kontak, rölanti, aşırı hız vs gibi olay bilgilerini kendi hafızasına kaydetmektedir. Şebekeye bağlandığı anda bu bilgileri PROLENKA veri merkezine göndermektedir.

PROLENKA Mobil Takip sistemleri %100 web tabanlı (responsive tasarım) uygulamalardır. Her hangi bir yazılım yüklemenize gerek yoktur. İnternet erişimi olan her yerden bağlanabilirsiniz.

PROLENKA Mobil Takip Sistemleri özel yetkili servislerince sağlanmakta olup, 81 ilde verilmektedir.

Aracın modeline göre değişmektedir. Standart montaj süresi 15-25 dakika sürmektedir. Aksesuarların (sensör, sürücü takip, immobilizer kontrolü vb.) montajı araca ve donanıma göre değişiklik gösterbilmektedir.

Tanımladığınız kurallar ve araçlara göre SMS(Kısa Mesaj) veya E-Posta ile ihlalleri anlık olarak görebilirsiniz.

Canlı trafik bilgisi ile harita üzerinde trafik bilgilerini görebilirsiniz.